Vila përballë detit

Investimi juaj në zonën më të re të Adriatikut.
Home / Kompleksi / Vila përballë detit

Vila përballë detit

Vilat janë të pozicionuara me pamje nga deti dhe përbëhen nga dy njësi të bashkëngjitura, dhe nga një oborr i gjerlbëruar e i shfrytezueshëm.

Pjesa kryesore e vilës përbëhet nga një sallë pritje me pamje nga deti dhe ambjenti i ngrënies. Në katin e dytë gjenden 2 dhoma gjumi dhe tualete.

Vilat e bashkëngjitura përfshijnë 2 njësi, dhe kanë sipërfaqe rreth 110 m² dhe janë në vijën e parë të projektit, vetëm 150 m larg bregut të detit .

E projektuar duke menduar të ofrojmë jetesën luksoze, çdo pronë është vendosur në mënyrë specifike për të shijuar pamjet më mbresëlënëse të bregdetit. Të gjitha vilat janë të pajisura me ballkone për të ofruar relaksimin maksimal dhe hapësira për të kaluar ditën duke admiruar pamjen.

Të gjitha vilat janë të pozicionuara brenda parcelave private me hapësirë të bollshme për fëmijët që të luajn jashtë në kopsh, së bashku me një pishinë të bollshme të aksesueshme lehtësisht.

111.62 m2

Sipërfaqja totale

15.42 m2

Sipërfaqja e ballkonit

SHËRBIME TË AKSESUESHME

  • Pishinë qendrore
  • Restorant
  • Beach Bar
  • Market dhe dyqane
  • Shesh lojërash
  • Parking dhe Infrastrukturë
  • Siguria 24/7
  • Furnizimi me energji elektrike, dhe ujësjellës
  • Internet
SEA FRONT VILLAS

Kati 0

Kati 1