Vila dy katëshe

Investimi juaj në zonën më të re të Adriatikut.
Home / Kompleksi / Vila dy katëshe

Vila kati 0

Vilat 2 katëshe janë vendosur në vijën e dytë, me pamje nga deti. Akomodojnë 4 familje dhe afërsia e tyre me bregun e detit i bën mjaft tërheqëse.

Apartamentet janë të organizuara në ambientin e ditës , kuzhinën, një dhomë gjumi dhe një tualet.

Këto vila përbëhen nga 4 apartamente dhe kanë sipërfaqe rreth 70 m².

E projektuar duke menduar të ofrojmë jetesën luksoze, çdo pronë është vendosur në mënyrë specifike për të shijuar pamjet më mbresëlënëse të bregdetit. Të gjitha vilat janë të pajisura me ballkone për të ofruar relaksimin maksimal dhe hapësira për të kaluar ditën duke admiruar pamjen.

Të gjitha vilat janë të pozicionuara brenda parcelave private me hapësirë të bollshme për fëmijët që të luajn jashtë në kopsh, së bashku me një pishinë të bollshme të aksesueshme lehtësisht.

69,72 m2 - 72,64 m2

Sipërfaqja totale

7,60 m2

Sipërfaqja e ballkonit

SHËRBIME TË AKSESUESHME

 • Pishinë qendrore
 • Restorant
 • Beach Bar
 • Market dhe dyqane
 • Shesh lojërash
 • Parking dhe Infrastrukturë
 • Siguria 24/7
 • Furnizimi me energji elektrike, dhe ujësjellës
 • Internet
Two Floor Villa / Apartment F1

B1

Vilat kati 1°

70,18 m2 - 73,10 m2

Sipërfaqja totale

7,42 m2

Sipërfaqja e ballkonit

SHËRBIME TË AKSESUESHME

 • Pishinë qendrore
 • Restorant
 • Beach Bar
 • Market dhe dyqane
 • Shesh lojërash
 • Parking dhe Infrastrukturë
 • Siguria 24/7
 • Furnizimi me energji elektrike, dhe ujësjellës
 • Internet

B2